CMT

CMT MT8000 ATTIS El Terminalleri

Ürünle ilgili Detaylı Bilgi İstiyorum

CMT MT8000 ATTIS El Terminalleri

Microsoft’un geliştirdiği en son mobil işletim sistemi olan Windows Embedded Handheld 6.5 kullanan Attis, şıklığın yanında sınırsız mobilite ve kolaylığı da birlikte sunuyor.

Performansın Dayanılmaz Hafifliği

Güçlü bir cihaz düşünün. WiFi BlueTooth, Scanner, 5 MP kamera, 3G, A-GPS ve daha birçok özellik olsun. Sadece 250 Gr ağırlığında ve 1 GHz hızında. Tam bir performans canavarı.
Akıllı telefon zarafetinde olan Attis MT 8000 ile CMT ve Honeywell işbirliği devam ediyor. Honeywell okuyucu ünitesi ile Attis, 1D ve 2D tüm barkodları okumada bir adım önde. Ayrıca saha uygulamalarında detaylara daha hakim olabilmeniz için 5.0 MP yüksek çözünürlüklü kamera ile donatıldı.
Ama Attis’in en büyük silahı mobilite. WiFi ve bluetooth bağlantı yanında 3G erişim ve GSM şebekesi ile desteklenmiş, çok daha hızlı A-GPS sistemine sahip. Tüm o narin görünüşünün altında ise endüstriyel sınıfta olmanın hakkınını sonuna kadar veren,  1.5 metreden betona karşı düşmeye karşı dayanıklı, IP 64* standardında bir el terminali var. Ve tüm bunlara rağmen sadece 250 g.  Şık, Dayanıklı ve Hafif
hızlı ve sorunsuz okur. Ama sadece okuyucu ile yetinmeyenler, kayıt da almak isteyenler içim 3 MP kamerası, ortam fotoğraflama ve uygulama kaydı oluşturmada başka bir üniteye gerek bırakmaz. İşlerinde ileri teknolojinin uçlarında gezmeyi bilenler için RFID modülü, HF çözüm seçeneği ile opsiyonel olarak Ares’e dahil edildi.İş yeri ve saha senaryoları için de tamamen hazırlıklı olan Ares MT 7100’de WiFi ve BlueTooth iletişimi standart. Saha kullanıcıları içinse GPS ve 3G bağlantı unutulmadı.

Sistem Özellikleri

 İşlemci

 Samsung S5PV210 1 GHz

 RAM

 256 MB

 ROM

 1 GB

 İşletim Sistemi

 Microsoft Embeded Handheld 6.5

 SD Slotu

 Micro SD

 Kamera

 5.0 Mega Piksel

 Ses

 Mic&Speaker

 Haberleşme Özellikleri

 WPAN

 Bluetooth V2.1+ EDR

 WLAN

 802.11 b/g/n

 WWAN

 HSPA+
 GSM/GPRS/EDGE

 GPS

 Var

 A-GPS

 Var

 Barkod Okuyucu

 Standart Lazer

 Var

 2D Image Stn Range

 Var

 Pil

 Pil

 3.7 V Lithium Ion 1860

 Opsiyonel Pil

 3.7 V Lithium Ion 4000

 Fiziksel Özellikler

 Ekran

 3.5"

 Çözünürlük

 240x320 QVGA

 Tuş

 29 Key Numeric

 En

 73mm

 Boy

 139mm

 Derinlik

 21mm

 Ağırlık

 250g

 Çevresel Özellikler

 Çalışma Sıcaklığı

 -20°C ile +55°C arası

 IP

 IP64

 Düşme Dayanımı

 1.5 metre


IWC Replica Watches Rolex Replica Watches
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.