CMT

CMT MT7100 ARES El Terminalleri

Ürünle ilgili Detaylı Bilgi İstiyorum

CMT MT7100 ARES El Terminalleri

Sağlamlık ve ergonomi hiç bu kadar kullanışlı olmamıştı. Son teknoloji ile üretilen ve tamamen endüstriyel olan Ares, depolama, mağzacılık, sevkiyat ve sayım uygulamalarınız için ideal bir cihaz.
Tekstil prakendesi ve gıda marketleri başta olmak üzere, mal kabul, sevkiyat ve sayım operasyonlarınıza güç katar.

Tam İstediğiniz Performans
Ares MT 7100 Ares’in Marvell PXA320 (806 MHz) işlemcisi, merkezi uygulamaların talepleri göz önüne alınarak 512 MB RAM ve 1 GB ROM ile güçlendirildi. Her türlü endüstriyel yazılım çözümleri için rahat ve sorunsuz bir platform olması adına Microsoft Windows CE 5.0 ve Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi seçenekleri ile optimize edildi. Performans ve stabilite hedefi ile, çeşitli kullanım senaryoları için titizlikle üretilen Ares, teknik altyapısı ile de aranılan çözüm.

Sağlam ve Akıllı Tasarım
Sadece 363 gr ağırlığında ve 36 mm inceliğinde olmasına karşın Ares, cüssesinden beklenmeyecek bir dayanıklılığa sahiptir. Dört köşesinde bulunan şok kalkanları (bumper) tasarımındaki savaşçı çizgilerini ortaya koyarken ona inanılmaz bir dayanma gücü kazandırır. IP 65 seviyesindeki toz ve su geçirmezlik standardına sahiptir. Ayrıca 1.8 metreden beton zemine karşı düşme dayanımıyla da sizi asla yarı yolda bırakmaz. Özel üretim elektronik parça kitleri sayesinde -20 derecenin soğuğunda, 50 derecenin de sıcağında sorunsuz çalışır.
Tüm bunların yanında Ares kullanıcı dostu, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Smart Design farkı ile hem solak, hem de sağak kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir el terminali olması hedeflendi. Bunun yanında ister tek el, ister iki elinizle, ister yarım avuç içi ister tam avuç içinde farklı tutuş varyasyonlarına göre uyum sağlaması için üç farklı tetik tuşu yerleştirildi. Bu sayede MT 7100 Ares kullanırken tarzınızı ve kurallarınızı siz koyar, yorulmadan rahat ve kolay bir çalışma deneyimi yaşarsınız.

İşinize Göre Çeşitlilik
Dünya devi Honeywell tarafından üretilen okuyucu ünitesi sayesinde 1D ve 2D tüm barkodları hızlı ve sorunsuz okur. Ama sadece okuyucu ile yetinmeyenler, kayıt da almak isteyenler içim 3 MP kamerası, ortam fotoğraflama ve uygulama kaydı oluşturmada başka bir üniteye gerek bırakmaz. İşlerinde ileri teknolojinin uçlarında gezmeyi bilenler için RFID modülü, HF çözüm seçeneği ile opsiyonel olarak Ares’e dahil edildi.
İş yeri ve saha senaryoları için de tamamen hazırlıklı olan Ares MT 7100’de WiFi ve BlueTooth iletişimi standart. Saha kullanıcıları içinse GPS ve 3G bağlantı unutulmadı.

Sistem Özellikleri

 İşlemci

 Marvell PXA320 806 mHz

 RAM

 512 MB

 ROM

 1 GB

 İşletim Sistemi

 Microsoft Windows CE 5.0
 Microsoft Embeded Handheld 6.5

 SD Slotu

 Micro SD

 Kamera

 3.0 Mega Piksel

 Ses

 Mic&Speaker

 Haberleşme Özellikleri

 WPAN

 Bluetooth V2.1+ EDR

 Wlan

 802.11 b/g/n

 CCX

 V4 Sertifikası

 WWAN

 HSPA+
 GSM/GPRS/EDGE

 Çift Sim Kart

 Var

 GPS

 Var

 A-GPS

 Var

 Sensörler

 Accelerometer

 Var

 Barkod Okuyucu

 Standart Lazer

 Var

 1D Imager

 Var

 2D Imager Stn Range

 Var

 RFID

 HF

 Var

 Pil

 Pil

 3.7 V Lithium Ion 4000

 Fiziksel Özellikler

 Ekran

 3.5"

 Çözünürlük

 240x320 QVGA

 Tuş

 20 Key Numeric
 QWERTY

 En

 78mm

 Boy

 163m

 Derinlik

 36mm

 Ağırlık

 363g

 Çevresel Özellikler

 Çalışma Sıcaklığı

 -20°C ile +50°C arası

 Saklama Sıcaklığı

 -30°C ile +70°C arası

 Nem

 93% yoğunlaşmasız

 IP

 IP65

 Düşme Dayanımı

 1.8 metre

IWC Replica Watches Rolex Replica Watches
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.